GRUPA F3 - SKUTECZNE STRONY WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW - POZYCJONOWANIE STRON WWW

naszym sukcesem jest sukces naszych Klientów

Działamy głównie na Mazowszu w takich miastach jak: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Milanówek, Brwinów, Żyrardów, Błonie, Piastów, ale obsługujemy również firmy spoza Mazowsza.

Hosting stron www

usługi hostingowe

Oferujemy utrzymanie na naszym serwerze stron www zarówno zaprojektowanych przez nas, jak i już gotowych. W usługę jest zaliczane również zaparkowanie własnej domeny oraz skrzynki e-mailowej (lub kilku skrzynek - zależnie od potrzeb).

Oferujemy wszelką pomoc przy rejstracji, parkowaniu i administrowaniu domenami internetowymi. W przypadku braku własnej domeny oferujemy również bezpłatne przydzielenie adresu w naszej domenie.

Podstawowy pakiet (czyli utrzymanie strony www wraz z domeną i 2 skrzynkami e-mailowymi), to koszt 150 PLN netto za rok. Istnieje możliwość dokupienia do konta dodatkowych skrzynek jeżeli jest taka potrzeba.

Istnieje także opcja bez skrzynek mailowych, która kosztuje 120 PLN netto za rok.


Aktualizacje stron www

usługi hostingowe

W cenę hostingu może też być wliczone administrowanie stroną www (czyli dozór i dokonywanie niezbędnych aktualizcji). Aktualizacje stron (czyli dokonywanie niewielkich zmian w zawartości strony) są bezpłatne.

Wprowadzanie większych zmian na stronie jest traktowane jako przebudowa, a co za tym idzie odpłatne. Cena przebudowy jest negocjowana z Klientem zależnie od rozmiaru dokonywanych zmian.

Administrowanie stroną www może również odbywać się na zewnętrznym serwerze, ale jest to usługa dodatkowo płatna.

projektowanie stron www

przebudowy stron www

cennik stron www

kalkulator wycen

portfolio stron www

pozycjonowanie stron www

hosting stron www

projektowanie logotypów

kontaktPROJEKTOWANIE STRON WWW - POZYCJONOWANIE NA WYSZUKIWARKACH - GRUPA F3