691 016 372
poniedziałek-piątek 9.00-15.00

Oprogramowanie online

Od ponad 23 lat zajmujemy się projektowaniem narzędzi i systemów online wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami. Dzięki stosowaniu nowoczesnej technologii projektowane przez nas oprogramowanie może być użytkowane na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu poprzez zwykłą przeglądarkę internetową.

Współpracujemy zarówno z małymi firmami, aby usprawnić ich działanie, aby mogły lepiej planować swoje dalsze działania lub mogły śledzić opłacalność przedsięwzięć, ale też mamy doświadczenie w opracowywaniu wielostanowiskowych systemów, na których równocześnie może pracować wielu użytkowników.

oprogramowanie online grodzisk mazowiecki
aplikacje online grodzisk mazowiecki

Jak pracujemy

Każdy system jest opracowywany na potrzeby konkrentego przedsiębiorstwa, dlatego pierwszym krokiem jest analiza stosowanych w nim procedur tak, aby przygotowywane oprogramowanie wspomagało rzeczywistość, a nie tworzyło fikcję.

Zależnie od potrzeb i specyfiki danej firmy przygotowujemy odpowiednie rozwiązania, które poza wspomaganiem pracy mają też na celu stały dostęp do informacji, np. do składanych zamówień, przepływów towaru w magazynie, zmian w sprzedaży, planowaniu logistyki.

Budowa systemu jest procesem - po wdrożeniu każdego etapu następuje okres testów i dalszego dostosowywania systemu do potrzeb firmy.

Frey United Software
ul. Chlebnia 48
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 691-016-372
poniedziałek - piątek 9.00 - 15.00