691 016 372
poniedziałek-piątek 9.00-15.00

Pozycjonowanie stron www

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych oraz zajmujemy się ich pozycjonowaniem. W tym czasie wykonaliśmy ponad 400 indywidualnych projektów stron internetowych i zajmowaliśmy się ich pozycjonowaniem.

Pozycjonujemy strony www metodą SEO (Search Engines Optimization), czyli poprzez podnoszenie atracyjności strony dla wyszukiwarek. Metoda ta jest bardziej czasochłonna (na pierwsze efekty trzeba poczekać 2 do 4 tygodni), ale daje długofalowe korzyści: zmodyfikowana strona może nie wymagać przez następne miesiące lub lata kolejnych wydatków na pozycjonowanie.

pozycjonowanie stron www grodzisk mazowiecki
pozycjonowanie stron internetowych grodzisk mazowiecki

Jak pracujemy

Pozycjonowanie metodą SEO wymaga dobrego przygotowania licznych detali samej strony internetowej, a co za tym idzie zazwyczaj oznacza to jej całkowitą przebudowę.

Jedynym kosztem takiego pozycjonowania jest koszt samej przebudowy strony www, nie pobieramy żadnych stałych opłat, usługa najczęściej wymaga tylko jednorazowej modyfikacji strony www. Możliwa jest także stała opieka pod kątem wyszukiwarek, w takim przypadku opłaty dotyczą jedynie czynności związanych z modyfikacją strony.

Frey United Software
ul. Chlebnia 48
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 691-016-372
poniedziałek - piątek 9.00 - 15.00