GRUPA F3 - SKUTECZNE STRONY WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW - POZYCJONOWANIE STRON WWW

naszym sukcesem jest sukces naszych Klientów

Działamy głównie na Mazowszu w takich miastach jak: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Milanówek, Brwinów, Żyrardów, Błonie, Piastów, ale obsługujemy również firmy spoza Mazowsza.

Pozycjonowanie stron www

pozycjonowanie stron

Nie mniej istotne jak samo stworzenie strony www jest jej odpowiednie wypromowanie, czyli rozreklamowanie w Internecie. Istnieje kilka sposobów promowania, ale wszystkie mają na celu przyciągnięcie na stronę jak największej ilości potencjalnych klientów.

Podstawową metodą jest tzw. pozycjonowanie stron www, czyli powodowanie, aby strona była wyświetlana na początku listy na wyszukiwarkach pod wybranymi słowami kluczowymi. Zabieg ten łączy w sobie kilka różnych elementów i najczęściej wymaga nawet przebudowy samej strony aby efekty pozycjonowania były trwałe. Efekty takich zmian są widoczne na wyszukiwarkach już po 14-30 dniach.

Dostosowanie strony www do potrzeb wyszukiwarek oraz zgłoszenie na najważniejsze wyszukiwarki), to koszt od 100 do 300 PLN netto. Konkretna wycena jest możliwa dopiero po określeniu konkretnego zestawu słów kluczowych, których dotyczyć ma pozycjonowanie.


Promowanie stron www

pozycjonowanie stron

Jednym z elementów wypromowania strony www jest również jej rozpropagowanie na innych dobrze wypromowanych stronach www - są to różnego rodzaju odsyłacze (np. bannery reklamowe, buttony reklamowe, odsyłacze sponsorowane oraz wymiany odsyłaczy).

Oferujemy wypromowanie stron www w każdej z wyżej wymienionych form - ma to skutek nieco bardziej tymczasowy niż przebudowa strony pod kątem wyszukiwarek dlatego też opłaty za takie promowanie odbywa się za określony okres i jest różny zależnie do skali i metody promowania.

projektowanie stron www

przebudowy stron www

cennik stron www

kalkulator wycen

portfolio stron www

pozycjonowanie stron www

hosting stron www

projektowanie logotypów

kontaktPROJEKTOWANIE STRON WWW - POZYCJONOWANIE NA WYSZUKIWARKACH - GRUPA F3