GRUPA F3 - SKUTECZNE STRONY WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW - POZYCJONOWANIE STRON WWW

naszym sukcesem jest sukces naszych Klientów

Działamy głównie na Mazowszu w takich miastach jak: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Milanówek, Brwinów, Żyrardów, Błonie, Piastów, ale obsługujemy również firmy spoza Mazowsza.

Przebudowy stron www

przebudowy stron

Wielu właścicieli stron www nie zdaje sobie sprawy jak wielu tracą potencjalnych klientów przez niewłaściwie zbudowaną stronę. Odpowiednio zbudowana strona może przynosić sporo zamówień od ludzi z całego kraju a nawet zagranicy, którzy w żaden inny sposób nie dowiedzieliby się o Państwa ofercie.


SEO, czyli pomoc dla wyszukiwarek

Same wartości estetyczne mają drugorzędne znaczenie - jeżeli tylko wygląd strony nie jest odstraszający, to można założyć, że jest spełni ona swoją rolę. Natomiast diabeł kryje się w szczegółach - nie wystarczy samo posiadanie ładnej strony, musi ona jeszcze być wykonana odpowiednio pod kątem wyszukiwarek (tzw. SEO - Search Engines Optimization - optymalizacja dla potrzeb wyszukiwarek) tak, aby ułatwić klientom jak najłatwiejsze odnalezienie jej wśród milionów podobnych serwisów. I tego warunku nie spełnia większość stron Klientów, którzy do nas trafiają.


Nawigacja, czyli pomoc dla ludzi

Projektowanie stron www musi w sobie łączyć zarówno elementy przyjazne dla wyszukiwarek, jak również czytelność i łatwość nawigacji dla ludzi. Dlatego też przebudowy często dotyczą także zmiany wyglądu serwisu oraz modyfikacji dostępnych opcji, nierzadko także struktury strony.


Skuteczne strony www

przebudowy stron

Większość zleceń jakie otrzymujemy dotyczy podniesienia skuteczności stron www naszych Klientów - wymaga to sporo pracy i wiedzy, ale w większości przypadków jest możliwe przy niewielkich kosztach (najczęściej przebudowa strony www pod kątem wyszukiwarek, to wydatek rzędu 200-400 PLN netto), ale zazwyczaj wymaga to przebudowy całej strony od podstaw.

projektowanie stron www

przebudowy stron www

cennik stron www

kalkulator wycen

portfolio stron www

pozycjonowanie stron www

hosting stron www

projektowanie logotypów

kontaktPROJEKTOWANIE STRON WWW - POZYCJONOWANIE NA WYSZUKIWARKACH - GRUPA F3