691 016 372
poniedziałek-piątek 9.00-15.00

O firmie

Od ponad 24 lat specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych oraz zajmujemy się ich pozycjonowaniem. W tym czasie wykonaliśmy ponad 400 indywidualnych projektów stron internetowych, zarówno na potrzeby klientów, jak i naszych własnych przedsięwzięć internetowych.

W pracy wykorzystujemy doświadczenia z zakresu DTP (Desktop Publishing), marketingu oraz programowania, aby tworzyć proste, ale przez to skuteczne formy reklamy w Internecie oraz projekty graficzne i przeznaczone do poligrafii.

W naszej pracy korzystamy z wieloletniego doświadczenia w zakresie programowania w PHP, JavaScript oraz projektowaniu bazodanowym do tworzenia zarówno prostych stron internetowych, jak i skomplikowanych programów do zarządzania przedsiębiorstwami.

projektowanie stron grodzisk mazowiecki
projektowanie stron www grodzisk mazowiecki

Jak pracujemy

Jeżeli szukacie Państwo firmy, która zajmie się pilnymi aktualizacjami na waszej już gotowej stronie, to niestety nie możemy Wam pomóc - preferujemy stałą współpracę z klientami, rozpoczynając od ustalenia celów, jakie chcą osiągnąć, po dobór najlepszych dla nich, całościowych rozwiązań.

Z różnych powodów, związanych m.in. z kwestiami pozycjonowania i dbania o walory użytkowe nie pracujemy na gotowych szablonach typu Wordpress, czy Joomla - jeżeli jest to Państwa wymóg, to ponownie nie możemy Państwu pomóc.

Co w takim razie oferujemy?

  • indywidualny projekt dobrany do Państwa potrzeb,
  • możliwość zarządzania treściami na stronie poprzez przystosowany do Państwa wymagań i umiejętności panel administracyjny,
  • stałą współpracę w zakresie dalszego ulepszania Państwa projektu,
  • opiekę w zakresie pozycjonowania Państwa projektu,
  • doradztwo oparte o ponad 24 lat doświadczenia w zakresie reklamy, marketingu oraz walorów użytkowych.

Frey United Software
ul. Chlebnia 48
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 691-016-372
poniedziałek - piątek 9.00 - 15.00